Felis 2015’in ilk gecesi sürprizlere sahne oldu

Felis 10. Yıl Ödül Töreni'nde ilk gece tamamlandı.

20.11.2015 - 01:00 | Arzu Nilay Kocasu

Felis 2015’in ilk gecesi sürprizlere sahne oldu

MediaCat dergisi tarafından bu yıl 10’uncusu düzenlenen Felis Ödülleri’nin ilk gecesinde konuklar, sunuculuğunu Jülide Ateş’in üstlendiği sürprizlerle dolu özel bir buluşma için bir araya geldi.

10’uncu yılla birlikte gelen yenilikler

10’uncu yılı şerefine formatını tazeleyen Felis’in yeniliklerinden biri tören formatında gerçekleşti. Eskiden kategorilerin tek tek anons edildiği törende bu yıl ajanslar, kazandıkları ödül sayısına göre hazırlanmış bir sırayla sahneye çıkarak ödüllerine tek seferde kavuştular.

Markalı İçerik ve Eğlence, Film Craft, Doğrudan Pazarlama, Promo ve Aktivasyon, Mobil ve Tasarım kategorilerinin eklenmesiyle genişleyen ve zenginleşen Felis kategorileriyse yarışma kapsamında hayat bulan bir diğer yenilik.

Felis 2015'in ilk gecesi sürprizlere sahne oldu

Sürprizlerle dolu bir gece

Sihir, hikâye, müzik ve eğlence… Felis’in 10’uncu yılının ilk gecesi sürpriz dolu anlara sahne oldu.

İllüzyonist Berk Uçkun gösterisiyle konuklara sihirli dakikalar yaşatırken günümüzün en iyi hikâye anlatıcılarından Saffet Emre Tonguç’un anlattığı Bir İstanbul Hikâyesi’nin ardından ödül kazanan projelerin vaka videoları MediaCat’in Twitter hesabından eşzamanlı olarak paylaşıldı.

Lipton Çay Korosu ve Anadolu Hayat Emeklilik reklamlarından dillere pelesenk olan “Bana Teyze Dediler” şarkısıyla Pınar Çubukçu da gecenin sürpriz isimleri arasındaydı. Gecenin bir sürprizi de, WPP Grubu’nun CEO’su Sir Martin Sorrell de grup bünyesinde tüm kazanan ajansları tebrik ettiği özel bir videoyla etkinlikteki yerini aldı.

Felis Ödülleri’nde gecenin büyük ödülüne layık görülen Y&R Team Red İstanbul’un ödülünü, ajans ekibiyle birlikte sahneye çıkan ajans çaycısı Hüseyin Merdamert kaldırdı.

Törende ilk gece, büyük ödülün ardından, Tektekçi’nin tören salonuna gece için özel olarak tasarlanan Shot Ağacı’nı getirmesiyle son buldu.

Ödüller sahipleriyle buluşmaya devam edecek

170 kişilik dev jürinin meşakkatli çalışmaları sonucunda belirlenen Felis Ödülleri kazananları ödüllerini almaya yarın da devam edecek. Felis Ödülleri 2015 kazananlarının tam listesini yarın MediaCat internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.