FCS finansal iletişim uzmanlığını Türkiye’ye getiriyor

Kuruluşların iletişim ihtiyaçlarının farklı bir boyut kazandığı günümüzde, yeni uzmanlık alanları...

07.07.2008 - 15:31 | MediaCat

Kuruluşların iletişim ihtiyaçlarının farklı bir boyut kazandığı günümüzde, yeni uzmanlık alanları ortaya çıkıyor. Temel amacı şirketlerin hisse değerlerini maksimize etmek olan “Finansal İletişim hizmetleri”ni FCS yeni bir entegre hizmet alanı olarak ortaya koyuyor.

Küreselleşmeyle birlikte artan rekabet, firmaların büyümelerini sürdürülebilir kılma ve finansman ihtiyaçları, hızla değişen piyasa koşulları, finansal iletişimin önemi artıyor. Firmalar, günümüz sermaye ve finans piyasalarına uyumlu bir şirket algısını finansal iletişim ile sağlıyor. İtibar yönetimi alanında Türkiye’nin önde gelen kurumlarına hizmet veren Kutadgu Danışmanlık finansal iletişime olan ihtiyacı gözlemleyerek FCS Finansal İletişim Hizmetleri markası altında gerçekleştirdiği yeni yapılanmayla bu alanda faaliyet göstermeye başladı. FCS yapılanmasıyla finansal iletişim alanında uluslararası uzmanlığı Türkiye’deki kuruluşlara sunmak üzere stratejik iş ortaklıklarına imza attı. Şirketlerin kurumsal sosyal sorumluluk raporlaması konusunda temel ilke ve standartları belirleyen Global Reporting Initiative (GRI) kıdemli danışmanı Teodorina Lessidrenska, Swiss Consulting Group iş ortağı ve yatırımcı ilişkileri duayeni Sinan Arslaner’in yönetimindeki Corporate Finance Services, FCS Finansal İletişim Hizmetleri stratejik iş ortağı oldu.

Ahter Kutadgu tarafından 2007 yılında kurulan Kutadgu Danışmanlık bünyesinde faaliyet gösteren FCS’de, finansal iletişim hizmetleri yönetiminde birleşme, devralma ve yeniden yapılandırma projeleri yönetimi konusunda uzman Alp Borak Yönetici Ortak olarak bulunuyor. FCS geniş bir yelpazede uzmanlık gerektiren finansal iletişim konusunda ihtiyaçlara ulusal ve uluslararası uzmanlar ile kurduğu ortaklıklar ile çözüm sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.