MediaCat

Facebook TV Ağustos’ta geliyor

İlk etapta düşük maliyetli ve kısa programlar yayınlanacak.

Facebook TV Ağustos’ta geliyor

Konuyu yakından takip eden insanlara göre Facebook Inc.’in televizyon versiyonu birkaç yanlış denemenin ardından nihayet Ağustos ayının ortasında yayın hayatına başlayacak.

Bloomberg’de yer verilen iddialara göre TV yayınının ilk etabı için maliyeti düşük ve kısa süreli programların yapımı tamamlandı. Maliyeti yüksek olan programlar ise platformda ilerleyen zamanlarda yer alacak. Planların gizli tutulmasından ötürü şu an için detaylı bilgi edinmek ise güç.

Facebook‘un TV yayınının geçen ay başlaması bekleniyordu. Fakat hazırlıklar tahmin edilenden uzun sürdü ve yayının gerçekleşmesi de gelecek aya kalmış oldu. Facebook’un televizyon yayını ise kullanıcıların hesaplarındaki haber kaynağından farklı bir yerde, yeni bir video sekmesinden takip edilecek.

Facebook’un yeni girişimi Facebook TV, Netflix ya da HBO ile rekabete girmeyecek; daha ziyade YouTube‘dan daha kaliteli bir yayın yapılması hedeflenecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.