MediaCat

Ezber bozan servis

Castrol’ün yeni reklam filmi yayında.

Ezber bozan servis

Bir madeni yağ markasının ötesine geçerek bir bakım markasına dönüşmek ve aynı zamanda çözüm ortağı olduğu müşterileri ve iş ortaklarıyla büyümek amacıyla yatırım ve çalışmalarını sürdüren Castrol, araç sahiplerine Türkiye’nin 43 ilinde 75 noktada hizmet veren servis markası Castrol Auto Service için “Ezber Bozan Servis” sloganlı yeni bir reklam filmi yayınladı.

Sharpcake imzalı filmde bağımsız kuruluş TÜV Rheinland tarafından sertifikalandırılmış servis ağı Castrol Auto Service’te her marka araca yönelik tüm hizmetlerin uzman ustalar ve profesyonel ekipmanlarla verildiği vurgulanıyor.

Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya Direktörü Ayhan Köksal, her marka aracın bakım ve onarım yolculuğunun tamamını sahiplenmeyi hedeflediklerini belirterek, “Castrol Auto Service, araçların tüm ihtiyaçlarını karşılarken üye servisler de Castrol’ün profesyonel, kurumsal ve avantajlı destek paketleriyle, hizmet kalitesinde diğer özel servislerden ayrışarak fark yaratıyor. 43 ilde 2021 sonu itibarıyla ulaşılan 75 Castrol Auto Service’in en büyük özelliği araç bakımında kalite ve profesyonellik arayan araç sahiplerinin ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri bir araya getirmek. Biz Castrol olarak, özel servis noktalarını markamız altında birleştirerek bir ağ kuruyoruz. Amacımız yıl sonuna kadar 85 noktaya ulaşmak” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.