MediaCat

Erdem Tolon’a Nielsen’de yeni görev

Tolon Nielsen Orta Avrupa İş Geliştirme Direktörü olarak atandı.

Erdem Tolon’a Nielsen’de yeni görev

Nielsen Media Research Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak Nielsen Türkiye yönetim ekibinde faaliyet gösteren Erdem Tolon, Mart 2017 itibarıyla mevcut görevlerine ek olarak Türkiye, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve Macaristan’ın aralarında bulunduğu CEE Bölgesi İş Geliştirme Direktörü görevine getirildi.

2002’de Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezuniyetinin ardından 2004’te Norwegian School of Economics Üniversitesi’nde işletme alanında yüksek lisans derecesi alan Erdem Tolon, kariyerine 2005’te Nielsen’de pazarlama uzmanı olarak başladı. 2007 yılında pazarlama müdürlüğüne terfi eden Tolon dört yıl sonra ise Nielsen Medya Genel Müdürlüğüne atandı.

Nielsen Türkiye’nin medya ölçümlemeleri ve araştırma alanlarında büyümesine sağladığı katkıların yanı sıra 2017 yılında Digital Ad Ratings’i hayata geçirerek şirketin dijital dönüşümüne de yatırım yapan Tolon, yeni göreviyle ilgili olarak “Uluslararası şirketlerde Türkiye’den genç ve yetenekli yöneticilerin ön plana çıkarak uluslararası yönetimde yer alması konusunda örnek olmaktan büyük mutluluk duymaktayım” açıklamasını yaptı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.