Geçmişten bir gün: Yüzümüzü Güldürenler

Serdar Erener 12 Dev Adam'ın hikâyesini anlatıyor.

06.04.2017 - 10:49 | Arzu Nilay Kocasu

Geçmişten bir gün

TRT’nin geçtiğimiz günlerde 200 bin saatlik arşivini halka açmasının ardından geçmişin tozlu raflarından pek çok söz ve görüntü yeniden anılıyor bir süredir.

Anılara yapılan yolculukta reklam, pazarlama ve iletişimi kendine durak belleyen okurlarımıza bir nebze kolaylık sağlayabilmek için, bu kıymetli arşivden yaptığımız taramalarda karşılaştığımız videoları paylaşacağımız yeni bir haber dizisine başlıyoruz.

İlk durağımız ise Müşfik Kenter’in sunumuyla Yüzümüzü Güldürenler programı.

Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımı’nın Avrupa ikinciliği şerefine, Türkiye’de basketbolun yükselişi ve 12 Dev Adam’ın hikâyesinin anlatıldığı programda Güler Sabancı, Sakıp Sabancı, Lütfü Arıboğan, Prof. Dr. Toktamış Ateş, Prof. Dr. Mithat Melen, Murat Murathanoğlu, Gökhan Türe, Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Aydın Örs, Doğan Hakyemez, Kerem Tunçeri, Mehmet Okur, Harun Erdenay, Turgay Demirel, Gökhan Özoğuz’un yanı sıra reklamcı Serdar Erener de -tam olarak 15:31 itibarıyla- yer alıyor.

Bizler gibi TRT Arşivi’ne göz atmaktan geri duramayan okurlarımıza ufak bir çağrı: Sektörün geçmişine ışık tuttuğunu düşündüğünüz videoları bizimle paylaşın, tüm okurlarımızın arşivden yararlanmasına birlikte vesile olalım.

Kaynak: Trtarsiv.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.