“Endişelenme Droga, her şey yoluna girecek”

Geçen hafta Accenture Interactive'e satılan Droga5'a kendisiyle aynı kaderi paylaşan Heat'ten dayanışma hediyesi.

09.04.2019 - 14:07 | Arzu Nilay Kocasu

"Endişelenme Droga, her şey yoluna girecek"

Uluslararası reklam sektörünün geçen haftaki gündeminin en önemli konularından biri, Accenture Interactive’in Droga5’ı satın almasıydı şüphesiz. Reklam ajanslarını satın alarak reklam sektörü üzerindeki ağırlığını artıran danışmanlık firmalarının stratejilerine dair sohbetler süredursun, Droga5’a eğlenceli bir destek mesajı San Francisco menşeli reklam ajansı Heat’ten geldi.

2016 yılında Deloitte Digital tarafından satın alınan Heat, kendisiyle benzer kaderi paylaşan Droga5’a 30 düzine donut ve epeyce aspirin hediye etti. Yolladığı aspirinlerle Droga5’ın ilerleyen günlerde yaşayacaklarına dair biraz karamsar bir tablo çizse de “Endişelenme Droga. Her şey yoluna girecek” diyerek yüreklere su serpen Heat’in bu jestine Droga5’tan gelen yanıt ise şöyle:

“Bu jestin ajans geneli nezdinde makbule geçtiğini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz, özellikle de bir gece öncesinde ajans içinde bir kutlama yaptığımız düşünülecek olursa. Donut, bir cuma sabahı tam da ihtiyaç duyduğumuz şeydi!”

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.