Digital Age Summit’te sizi neler bekliyor?

Dijitalin zirvesindeki 13'üncü buluşmanın programı belli oldu.

09.04.2019 - 14:19 | MediaCat

Digital Age Summit 2019 için hazır mısınız?

Teknolojinin ve dijitalleşme süreçlerinin modern yaşam üzerindeki etkileri katlanarak artmaya devam ediyor. 2007 yılından bu yana, alanında uzman yerel ve uluslararası fikir önderleri aracılığıyla söz konusu değişimin izini süren ve dijital dünyanın nabzını tutan Digital Age Summit‘in bu yıl 13’üncüsü gerçekleşiyor.

16 Nisan’da UNIQ İstanbul’da gerçekleşecek zirvenin bu yılki teması, ortak bir gelecek inşası konusunda teknolojinin ve dijitalin rolünü masaya yatırmak amacıyla Future For All olarak belirlenmişti.

NewDealDesign CEO’su Gadi Amit, Wunderman Thompson Innovation Group Küresel Direktörü Lucie Greene, siber güvenlik ve teknoloji uzmanı Chris Roberts, The FatDUX Group Başkan ve CEO’su & çoksatan Yalın Startup kitabının yazarı Eric Reiss gibi isimlerin konuşmacı olarak yer alacakları etkinliğin sunumunu ise artık geleneksel hale geldiği üzere Serdar Kuzuloğlu üstlenecek.

Future For All, Dijital Teknoloji Seminerleri ve blockchain

Ana sahnesi bu yılın temasına ayrılmış durumda olan zirve, iki paralel oturum dizisine de ev sahipliği yapacak. Vakıfbank Digital Technology Hall’da, Digital Technology Seminars başlıklı oturumlar; Uniq Hall Lounge’da ise son dönemin en sık konuşulan gündem maddelerinden biri olan blockchain teknolojisi, Design Thinking for Blockchain başlıklı oturumlarla birlikte masaya yatırılacak.

Digital Age Summit’in detaylı programına buradan ulaşabilirsiniz.

Katılımcıların etkinlik alanına ücretsiz shuttle’larla erişebilecekleri bilgisini de hatırlatalım. 16 Nisan saat 7:45’ten itibaren her 10 dakikada bir İTÜ-Ayazağa Metro (Windowist) çıkışından hareket edecek servisler, 19:30’a kadar katılımcıları dijitalin zirvesine taşıyacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.