Ekşi Sözlük yazarlarından PayPal’da kalan bakiyelere anlamlı çözüm

Yazarlar bakiyelerini Lösev'e bağışlıyor.

31.05.2016 - 14:02 | Arzu Nilay Kocasu

Ekşi Sözlük yazarlarından PayPal hesaplarında kalan bakiyelere anlamlı çözüm

Online ödeme sistemi PayPal, internet sitesinden yayınladığı bir bültenle Türkiye’den çekileceğini duyurdu. Bu durum, uygulamayı düzenli kullanan müşterilerin yanı sıra hesaplarında anlamlı bir harcama için yetersiz miktarda para olan kullanıcılar için de yeni bir soruyu akıllara getiriyor: Hesaplarda kalan -az miktardaki- bu meblağlar, PayPal’ın Türkiye’deki kullanımının nihayete ereceği 6 Haziran 2016 tarihine kadar nasıl değerlendirilebilir?

Ekşi Sözlük yazarlarının bu soruya verecek bir cevabı ve bu cevabı uygulamak için giriştikleri yeni bir kampanyaları var: “PayPal hesaplarımızla Lösev’e bağış kampanyası.” dergus rumuzlu Ekşi Sözlük yazarı tarafından açılan bir başlıkla dileyenleri hesaplarında atıl duran parayı Lösev’e bağışlamaya çağıran kampanyaya katılmak isteyenlerin PayPal hesaplarına giriş yaptıktan sonra açılan ekranın en üstünde yer alan “Gönder ve İste” sekmesine tıklamaları gerekiyor. Ardından, ilk sırada yer alan “Arkadaşlarınıza ve Ailenize Para Gönderin” seçeneğine tıklayarak “international@losev.org.tr” adresine diledikleri miktarı yollayabiliyorlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve kampanya çevresinde gelişen konuşmalardan haberdar olmak için Ekşi Sözlük’teki ilgili başlığa buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.