Altın Pusula iletişimin rotasını 15’inci kez belirledi

TÜHİD sektörün en iyilerini ödüllendirdi.

31.05.2016 - 14:46 | Arzu Nilay Kocasu

Altın Pusula iletişimin rotasını 15'inci kez belirledi

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu yıl 15’incisi düzenlenen Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri, dün akşam Raffles İstanbul’da gerçekleştirilen bir ödül töreniyle sahiplerine kavuştu.

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın’ın seçici kurul başkanı olarak bulunduğu ödül töreni iş ve siyaset dünyasının yanı sıra seçici kurul üyeleri, kamu ve özel sektör temsilcileri, medya ve halkla ilişkiler profesyonelleri, akademisyenler ve genç iletişimcileri bir araya getirdi.

135’i kurum, 72’siyse Genç İletişimci Projesi olmak üzere 16 ana ve 10 alt kategoride toplam 207 projenin başvurduğu 15. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’nde 33 başvuru sahiplerinin evlerine ödülle dönmesini sağlarken “Betûl Mardin Geleceği Şekillendiren Liderler” ödülü Intel Yeni Teknolojiler Dünya Başkan Yardımcısı Ayşegül İldeniz’e, “Alâeddin Asna Kurumsal Sorumlulukta Tutarlılık ve Süreklilik Ödülü” ise Arkas Holding’in Arkas Sanat Merkezi projesine verildi. Merhum Mustafa Koç anısına hazırlanan özel Altın Pusula Plaketi’yse aile adına Koç Holding Kurumsal İletişim ve Dış İlişkiler Direktörü Oya Ünlü Kızıl’a takdim edildi.

15. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’nin tüm kazananları listesi için tıklayın [PDF: 92 KB]

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.