MediaCat

Ekrandan gerçeğe uzanan şekerler evreni

Candy Crush Saga’dan renkli ve bol şekerli kampanya.

Geçtiğimiz yıl 10’uncu yaşını kutlayan Candy Crush Saga, BBH Londra imzalı yeni kampanyasında oyunculara yaşattığı eğlenceyi ekranlardan gerçek hayata taşıyor.

Merkezinde oyuncuların yer aldığı kampanyanın Joseph Mann yönetimindeki filmlerinde oyunun sunduğu heyecan, zafer ve rahatlama gibi hisler canlandırılıyor. Şeker denizinde yüzen yatak, şekerden gökcisimleri gibi hayali olayların yaratımında sürükleyici, halüsinatif bir deneyim yaratılması adına filmlerde mümkün olduğunca çok sayıda gerçek dünya efekti ve sahne kullanılıyor.

Ajansın çarpıcı zanaat konusundaki zengin geçmişine dikkat çekerek, söz konusu filmler üzerinde çalışmanın fikri mümkün olan en üst düzeyde uygulama şansı tanıdığını söyleyen BBH Londra Kreatif Direktörü Adam Newby, “İnsanların Candy Crush Saga oynadıkları anları dramatize etmek ve oyunun büyüsünün dünyalarını nasıl dönüştürdüğünü göstermek istedik. Yönetmenimiz Joseph Mann da uygulamaya gerçek zekâ, cazibe ve teknik uzmanlık kattı” diyor.

King / Candy Crush Saga Pazarlama Başkan Yardımcısı Luken Aragon, kampanyanın dünyayı nasıl eğlenceli bir hale getirdiklerini, oyuncular kaçış anlarını yaşayabilsinler diye nasıl çalıştıklarını gösterdiğini söylüyor.

Fikir ve ilk senaryosunun oyunun eski ajansı No Problem tarafından geliştirildiği, BBH Londra’nın nihai senaryo geliştirme, kreatif uygulama ve yapım aşamalarına liderlik ettiği kampanya 12 ay süreyle yayınlanacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.