MediaCat

Korkunun adı uykusuzluk

Forty Winks’ten Avustralya’nın uyku sorununa eğlenceli bir yaklaşım.

Avustralya’da her iki insandan birini etkileyen uyku sorununa çözüm getirme hedefindeki Forty Winks, Akcelo imzalı “The Unslept” kampanyasında geceleri korku salan uykusuzlar ordusunu ekrana taşıyor.

Yönetmen koltuğunda Owen Trevor Black’in oturduğu iki dakikalık reklam filminde farklı uyku sorunlarıyla ortaya çıkan uykusuzlar Forty Winks mağazasına doğru ilerlemeye başlıyor, zombiye dönüşenler marka sayesinde kaliteli uykuya kavuşuyor.

2019’dan bu yana ilk marka yenilemelerini gerçekleştirmenin heyecanını dile getiren Forty Winks Reklam ve Pazarlama Müdürü Damian Lucas, “Forty Winks neredeyse 40 yıldır uyku konusunda ciddi. Yeni kampanyamız, Avustralyalıların daha iyi uyumalarına yardımcı olmak için bir sonraki aşamanın vizyonunu kusursuz şekilde özetliyor” diyor.

Ajansın CEO’su Aden Hepburn ise, “Kalitesiz uyku ciddi bir konu ama aynı şekilde komediye de uygun. The Unslept ile ülkenin uyku sorunuyla akılda kalıcı ve eğlenceli bir şekilde mücadele edecek yaratıcı bir yöntem bulduk. Her Avustralyalı, şüphesiz bu karakterlerden birinde kendini ya da sevdiği birini görebilir” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.