Efes Pilsen’den ideal reklam

Hayatta her şeyin ideal olanı güzeldir. TBWAISTANBUL’un hazırladığı ve Efes Pilsen’in bundan sonraki iletişim çatısını oluşturacak “İdeal” kampanyasıda bu noktadan yola çıkıyor.

08.03.2012 - 00:00 | MediaCat

Hayatta her şeyin ideal olanı güzeldir. Ne eksik, ne fazla. Mesela hayallerin için çok çalışmak iyidir. Ama dozunu kaçırıp eğlenceyi de unutmamak, sıkıcı biri olmamak koşuluyla. TBWAISTANBUL’un hazırladığı ve Efes Pilsen’in bundan sonraki iletişim çatısını oluşturacak “İdeal” kampanyası da bu noktadan yola çıkıyor.

Efes Pilsen, bu başarısının formülünü reklam kampanyasında açıklıyor. Efes Pilsen formülünü ideal koşullarda üretilen hammaddelerin ideal oranlarda birleşmesi olarak tanımlıyor. Yani ne eksik, ne fazla. Tam kararında.

Bu özel formülü Efes Pilsen’in marka temsilcisi görevini üstlenen güzel bir oyuncu açıklıyor. Oyuncu bazen tek başına, bazen başka oyuncuları da yanına alarak biraseverleri Efes Pilsen ve bira kültürü konusunda keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

Gazete, dergi ve internet başta olmak üzere tüm reklam mecralarında yayınlanacak kampanyada bir ana oyuncu ve 2 yardımcı oyuncu kullanıldı.

Reklam kampanyasının fotoğraf çekimleri ünlü fotoğrafçı Emre Doğru ve 212 Productions tarafından bir günde tamamlandı. Fotoğraf çekimlerinde Efes Pilsen’in lezzetli görüntüsünü kameraya tam olarak yansıtabilmek için özel bir bira stilisti kullanıldı.

Künye
Reklamveren: Efes PİLSEN
Reklam Ajansı: TBWAISTANBUL
Kreatif Grup Ajans Başkan Yardımcısı: İlkay Gürpınar
Kreatif Direktör: Volkan Karakaşoğlu
Yaratıcı Ekip: Gökhan Akça, Güney Soykan, Zeynep Orbay, Bahadırhan Pekşen, Alpan Esen
Marka Grubu Ajans Başkan Yardımcısı: Burcu Özdemir Kayımtu
Marka Direktörü: Ebru Eğilmez
Marka Yöneticisi: Chris Direduryan
MarkaTemsilcisi: BüşraŞeftalicioğlu
Stratejik Planlama Ajans Başkan Yardımcısı: Toygun Yılmazer
Stratejik Planlama: Maral Bezircioğlu
Ajans Prodüktörü: Övünç Hitay, Ceyhun Sevil
Prodüksiyon Şirketi: 212 Productions
Fotoğrafçı: Emre Doğru
Prodüktör: Yeşim Aslan
Medya Ajansı: Time

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.