Dubai Lynx 2012’de ödül kazananlar belli oldu

6. Dubai Lynx Ödül Töreni 1500'ü aşkın katılımcıyı ağırladı.

08.03.2012 - 00:00 | MediaCat

Geçtiğimiz akşam gerçekleşen, 6. Dubai Lynx ödül gecesine rekor sayıda katılım gerçekleşti. 1500’ün üzerinde konuk, ödül kazananları tebrik etmek için gecede hazır bulundu.

Farklı sektörlerden bir araya gelen 34 jüri üyesi 7 jüride, 17 ülkeden 2037 başvuruyu değerlendirdi. Bu değerlendirme sonucunda 108 kazanan belirlendi. 7 büyük ödül, 44 altın, 55 gümüş ve 82 bronz ödül sahiplerini buldu.

Yılın network’ü ödülünü Leo Burnett alırken, Y&R Dubai yılın ajansı ödülünü ve yılın medya ajansı ödülünü de Leo Burnett Beyrut aldı. Bu yılın yeni ödülü Lynx Palmiye, en çok ödül alan prodüksiyon şirketi Intaj The Production House ‘a gitti.

 Leo Burnett MENA CEO’su ve Global Liderlik Konseyi üyesi Raja Trad da yılın reklam kişisi ödülünü almak üzere hazır bulundu. Yılın reklamvereni ödülünü de P&G aldı.

2012 Dubai Lynx’te ödül kazananların hepsine ulaşmak için şu linke tıklayabilirsiniz. http://www.dubailynx.com/winners/2012/

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.