e-ticarette eğlence zamanı

Sayısı gün geçtikçe artan e-ticaret sitelerindeki rekabet internet üzerinden alışveriş yapanların işine yarıyor...

21.07.2008 - 14:53 | MediaCat

Sayısı gün geçtikçe artan e-ticaret sitelerindeki rekabet internet üzerinden alışveriş yapanların işine yarıyor. Üyelerine avantajlı alışveriş imkanı yanı sıra yenilik ve farklılık sunmak isteyen hizlial.com “Bul Çıldır” kampanyası ile alışverişi eğlenceli bir oyun haline getirdi. Satışları arttırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için böyle bir kampanya başlattıklarını belirten hizlial.com Genel Müdür Yardımcısı Can Arda “Kurulduğumuz günden bu yana e-ticaret sektöründe pek çok yeniliği, farklılığı ve ilkleri üyelerimize sunduk. “Bul Çıldır” bunlardan sadece bir tanesi… e-ticaret sektöründe eğlence dönemi hizlial.com ile başlıyor” dedi.

28 farklı ürün grubunda toplam 130 bin ürünün yer aldığı hizlial.com, yeni kampanyası “Bul Çıldır” ile üyelerine her gün farklı kategorilerden, farklı ürünlere gün boyu sunduğu çeşitli fırsatlarla sahip olma imkanı sunuyor. Önceden belirlenmiş “Bul Çıldır” ürünlerini site içerisinde bulup tıklayan hizlial.com üyeleri yüzde 50 ile yüzde 70 oranındaki indirimlerle bu özel ürünlere sahip olabilir.

hizlial.com’un yeni kampanyası “Bul Çıldır”dan faydalanabilmek için sadece sürpriz ürünü bulmanız yeterli. Bu eğlenceli oyunun içinde yer alıp ürünü bulan ve büyük indirimlerle o ürüne sahip olmak isteyenlerin yapması gereken tek şey; ürün tıklandığında açılan tebrik sayfasını kapatmadan direk sepete eklemek…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.