Pronet’te yeni bir atama

Pronet'in Satış Sonrası Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine...

21.07.2008 - 14:17 | MediaCat

Güvenlik sektörümüzün öncü firması Pronet’in Satış Sonrası Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Engin Kurtay atandı. Engin Kurtay, yeni görevindeki hedefinin Pronet’in satış sonrası hizmetlerde yarattığı fark ve kaliteyi bir sonraki aşamaya taşımak olduğunu söyledi. Pronet’in yüksek müşteri memnuniyeti anlayışı çerçevesinde satış sonrası hizmetlerin büyük önem taşıdığının altını çizen Kurtay, eğitimli ve profesyonel Pronet ekibiyle yüksek teknolojiden yararlanarak hizmet vermeyi sürdüreceklerini vurguladı.

1979 yılında doğan Engin Kurtay, 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra profesyonel meslek hayatına Pronet Güvenlik Sistemleri’nde Proje Mühendisi olarak başladı. 2003 yılında Pronet Alarm Merkezi Müdürlüğünü üstlenen Kurtay, aynı yıl içinde Pronet Teknik Servis Müdürlüğü’ne getirildi. 2008 yılı itibariyle Pronet’te Satış Sonrası Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Kurtay, satış sonrası hizmetlerin verildiği teknik servis, müşteri hizmetleri, alarm haber alma merkezi ve çağrı merkezi departmanlarının yönetiminden sorumlu olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.