Dünya’ya dönüş

Impossible Foods, yeni kampanyasında rotayı Dünya'ya kırıyor.

09.08.2018 - 14:27 | Arzu Nilay Kocasu

Dünya'ya dönüş

Tadı gerçek eti andırmakla birlikte tamamen bitkilerden üretilen Impossible Burger ürünüyle halihazırda ABD, Hong Kong ve Makao’da 3 bin noktada faaliyet gösteren Impossible Foods, sürdürülebilirlik mücadelesine bir kampanyayla ivme kazandırıyor.

Markanın yıllık sürdürülebilirik raporu Impossible Foods 2018 Impact Report ile aynı döneme denk getirdiği kampanya kapsamında yayınlanan The Return isimli reklam filminde bir astronotun keşif dolu yolculuğuna tanık oluyoruz. Ancak astonotun keşfettiği gezegen Mars değil Dünya; aradığı şey ise uzaylılar değil, insanoğlunun kendini daha iyi, daha sürdürebilir şekilde beslemesini sağlamanın yolları.

Sürdürdüğü arayış boyunca Dünya’nın sunduğu güzelliklere her birini ilk kez görüyormuşçasına hayranlıkla tanıklık eden astronotu Los Angeles menşeli hiphop grubu The Pharcyde’in üyelerinden Fatlip seslendiriyor.

“Yaşayan, nefes alan bir organizmaya benziyor” diyor astronot, etrafındaki hayatı incelerken: “Bu gezegenin hayalini o kadar uzun süreden beri kuruyorum ki… Burası cennet.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Impossible Foods
  • ECD: Sasha Markova
  • Kreatif Direktör: Giselle Guerrerro
  • Yapımevi: Object & Animal
  • Yönetmen: Nick Walker
Kaynak: The Drum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.