Rundelez koşmaya devam ediyor

Mondelēz International Türkiye koşu takımı Rundelez, Garmin Runfire Salt Lake Ultra Trail’e katıldı.

09.08.2018 - 14:38 | MediaCat

Rundelez koşmaya devam ediyor

Mondelēz International Türkiye koşu takımı ‘Rundelez’, Uzunetap tarafından 28 Temmuz tarihinde Tuz Gölü’nde düzenlenen Garmin Runfire Salt Lake Ultra Trail’e katılarak 21K yarı maratonu koştu.

Mondelēz International Türkiye Genel Müdürü İhsan Karagöz önderliğinde, fiziksel aktivitelerin artırılmasının öneminin vurgulanması amacıyla 2017 yılında hayat bulan ve fabrika işçilerinden genel müdüre, fabrika direktöründen satış elemanına kadar 50 Mondelēz International Türkiye çalışanından oluşan Rundelez düzenli antrenmanlar yapıyor, İstanbul içinde ve dışında birçok yarışa katılıyor. İlk adımını Kasım 2017’de düzenlenen 39’uncu İstanbul Maratonu 10K koşusu ile atan Rundelez, Garmin Runfire Salt Lake Ultra Trail’den önce de Şubat 2018’de Couple Run’da 3K ve Nisan 2018’de de İstanbul Yarı Maratonu’nda 10K koşmuştu.

28 Temmuz’da gerçekleştirilen Garmin Runfire Salt Lake Ultra Trail’in Rundelez için eşsiz bir deneyim olduğunu söyleyen Mondelēz International Türkiye Genel Müdürü İhsan Karagöz, “Tuz Gölü gibi mistik bir ortamda, sonsuz bir beyazlıkta koşmanın her seviyedeki sporcular için benzersiz bir deneyim olduğunu düşünüyorum. Bunu bir de her gün birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınızdan oluşan bir takımla yaptığınızda aldığınız keyif çok daha farklı oluyor. Böyle deneyimlerin gerçek bir ekip olmanın önemini çok daha iyi kavramanıza yardımcı olduğuna inanıyorum. Rundelez olarak bundan sonra bu yıl 40’ıncısı düzenlenecek İstanbul Maratonu’na katılmayı planlıyoruz. Sonrasında Uzunetap Gece Koşuları’nda yer alacağız. Rundelez ekibinin bir sonraki aşaması, Mondelēz International Türkiye’nin de bağlı olduğu Doğu Avrupa Bölgesi’nde Rundelez’in kurulup aktif hale getirilmesi. Bu amaçla da 23 Eylül’deki Moskova Maratonu’nda  Rundelez Rusya ekibiyle birlikte geniş bir katılım üzerinde çalışılıyor” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.