MediaCat

Düğün salonlarında bir ilk

Vestel’den düğünlerde altın takmaya son veren bir kampanya.

Düğün salonlarında bir ilk

Vestel; beyaz eşya, tüketici elektroniği ve küçük ev aletlerinin takı olarak hediye edilebilmesini sağlayan yeniliğini “Altın takmaya son” mesajlı yeni bir kampanyayla duyuruyor.

Seçili mağazalarında satılan televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli süpürge, ütü ve el blender seti olmak üzere toplam yedi farklı ürün grubundan altın formundaki ürün takılarının, yeni evli çiftlere düğünde ya da sonrasında hediye edilebilmesini mümkün kılan Vestel, kampanyanın reklam filminde sıradışı bir takı törenini gözler önüne seriyor.

Markanın ifadesiyle “Sahaya ilk kez sürülen ürün ve tasarımlarla bir reklam kampanyasının ötesinde, ürün ve pazarlama fikri bir araya getirilerek yepyeni bir kategorinin yaratıldığı” ve televizyon, açıkhava, radyo, sosyal medya ve dijital mecralarda yayına giren projenin fikri, uygulamaları ve reklam kampanyası Karbonat’a ait.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.