MediaCat

Bırakın, pazarlama sizi baştan çıkarsın

15. Brandmarker Uluslararası Pazarlama İletişimi Kongresi için geri sayım başladı. 17-23 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan uluslararası aktivite, bu sene de katılımcılarına pazarlamayı farklı bir pencereden görme fırsatı sunuyor.

Bırakın, pazarlama sizi baştan çıkarsın

15. Brandmarker Uluslararası Pazarlama İletişimi Kongresi için geri sayım başladı. 17-23 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan uluslararası aktivite, bu sene de katılımcılarına
pazarlamayı farklı bir pencereden görme fırsatı sunuyor. Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve
Ekonomi Kulübü, “Marketing will seduceyou!” sloganıyla yine pazarlamanın kapılarını aralıyor.

Ana sponsorluğunu Unilever’in üstlendiği Brandmarker, 15. senesinde “Social” temasıyla
karşımızda. Ekip, bu yıl da dünyanın dört bir yanından gelen ve pazarlamaya ilgi duyan
üniversite öğrencilerinin pazarlama ve iletişim dünyasındaki son gelişmeleri duayenlerin ağzından dinlemelerini amaçlıyor.

Hafta boyunca katılımcılar, "Markaların Sosyalleşen Stratejileri, Sosyal Oyunlar ve Sosyalleşen İletişim Kanalları" hakkında bilgi edinme fırsatı yakalayacak. Bunun yanı sıra son gün "Sürdürülebilirlik"üzerine yoğunlaşılacak. Bu sene her zamankinden farklı olarak Unilever’in sponsorluğundabir hafta süren bir vaka yarışması düzenlenecek.

Gün boyunca devam eden eğitimlerin yorgunluğu geceleri düzenlenen eğlencelerle atılacak. Katılımcıların kaynaşmaları için oyun geceleri yapılacak, Istanbul’un seçkin kulüplerinde partiler düzenlenecek ve tekne turları yapılacak. Bunlara ek olarak kültürlerin birbirlerini daha iyi tanımasını amaçlayan bir de “InterculturalDay” olacak.

Brandmarker’ın 15. yılı özel programına katılmak istiyorsanız, 17-23 Haziran tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi GüneyKampüs’te olabilirsiniz. Detaylı bilgi ve başvuru için:  www.brandmarker.boun.edu.tr
 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.