MediaCat

Kafanızda deli sorular

Twizzlers’tan zor sorulara şekerli cevaplar.

Kafanızda deli sorular

Bazı sorular tüm insanlığı ilgilendirir, bazılarıysa yalnızca sahibini. İnsanlığı ilgilendiren sorulara cevap arıyorsanız, yalnız değilsiniz. Ancak aradığınız cevap yalnızca sizin sorduğunuz bir soruya aitse, biraz yardım fena olmayabilir.

Hershey’in şekerleme markası Twizzlers, kendileri için büyük ancak insanlık için muhtemelen küçük sorulara cevap arayanlara yardım elini yeni bir reklam kampanyasıyla uzatıyor. Geçtiğimiz nisan ayında Accenture Interactive tarafından satın alınan Droga5’ın imzasını taşıyan kampanyanın yönetmen koltuğunda Kristoffer Borgli oturuyor.

“Fikir, Twizzlers hakkındaki bir gerçekten doğdu” diyor Droga5 Grup Kreatif Direktörkü Brandon Pierce: “Bu şekerlemeler çok tatlı değil. Yalnızca gerektiği kadar şeker esansına sahip. Erimediği için ağızda iyi bir his bırakıyor. En önemlisi de, Twizzlers, hangi koşullar altında olursa olsun, çıkıp hayal gücünüzün veya hayallerinizin sizi götürdüğü yere gitmenize imkân sağlayan atıştırmalıklardan.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.