Dr. Beckmann renk ayrımcılığını sonlandırıyor

Dr. Beckmann Renk Koruyucu Mendil için kurgulanan kampanya “Renk Ayrımına Son” adı altında hayat buluyor...

20.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Dr. Beckmann Renk Koruyucu Mendil için kurgulanan kampanya “Renk Ayrımına Son” adı altında hayat buluyor. Bunun ilk ayağı olan www.renkayriminason.org sitesinde, ürün özelliklerini anlatan fakat ırkçılık karşıtı bir manifestoymuş havası verilerek tüketicinin dikkati çekmeye çalışıldı. Bu fazdan sonra, ikinci faz olan www.renkayriminason.com aktif edilerek, tüketicinin ürünle ve konuyla ilgili ihtiyaç duyduğu bilgiler burada paylaşılmaya başlandı. Bunu takip eden zamanlarda aynı ürün için gerilla ve viral yoldan reklamlar da hedef kitlenin önüne serilecek ve tüketicinin farklı temas noktalarından ürünü bilmesi, tanıması ve hakkında fikir sahibi olması sağlanacak.

Kampanyanın ana damarlarından birini oluşturan televizyon reklam filmi, birçok kanalda birden yayına girdi. Reklam filminin prodüksiyonu; Imagine Production tarafından gerçekleştirildi. Filmin yönetmenliğini “Merinos” , “Chery – Tiggo” , “Memorial” “Gnctrkcll-Sürpriz Koltuk” gibi pek çok başarılı reklama imza atmış, Güçlü Gülan; görüntü yönetmenliğini ise; film ve reklam sektörünün başarılı ve ödüllü görüntü yönetmeni Gökhan Tiryaki üstlendi.

Reklam filmini izlemek için tıklayınız

Reklam filmi için, Maslak Film Sokağı Stüdyoları’nda, Imagine Production’un sanat yönetmeni Gülden Kaynar’ın yaratıcı çalışmasıyla, uygulaması 3 gün süren bir çamaşır odası dekoru inşa edildi. Kalabalık bir ekibin yoğun mesai harcadığı reklam filminin çekimleri 1 günde tamamlandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.