Turkcell abonelerine ücretsiz Facebook

Turkcell sponsorluğunda kullanıma sunulan 0.facebook.com ile Turkcell abonelerinin, cep telefonlarından hiçbir bir bağlantı ücreti ödemeden...

20.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Turkcell sponsorluğunda kullanıma sunulan 0.facebook.com ile Turkcell abonelerinin, cep telefonlarından hiçbir bir bağlantı ücreti ödemeden Facebook’a erişebilecekleri bildirildi. 

Turkcell’den yapılan açıklamada, Facebook’un yeni mobil sitesi 0.facebook.com’un, standart sitenin en hızlı bağlantıyı sağlayacak hafiflikte tasarlanmış bir versiyonu olduğu kaydedildi.

Turkcell sponsorluğunda kullanıma sunulan 0.facebook.com ile Turkcell abonelerinin, cep telefonlarından hiçbir bir bağlantı ücreti ödemeden Facebook’a erişebilecekleri dile getirilen açıklamada, fotoğraf ve grafiklerin link olarak yer aldığı sitede, herhangi bir fotoğrafın linkine tıklayan kullanıcıların, standart siteye yönlendirildiklerine dair bir bilgilendirme görecekleri ifade edildi.

Yapılan açıklamada, fotoğraf ve benzeri içerikleri standart mobil siteden bağlantı ücreti ödeyerek görüntülemek isteyenler için ise Turkcell birbirinden uygun cepten internet paketleri ve günlük kullanım kampanyalarının sunduğu bildirildi.

Açıklamada, günlük kampanyalar dahilinde tüm Turkcell’lilerin, günde 3 lira, gençtarifelilerin ise sadece 50 kuruşluk internet kullanımı yaptıklarında, herhangi bir başvuru gerekmeksizin gün sonuna kadar 15 MB ücretsiz kullanım hakkı kazandıkları belirtildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.