Fiat Doblo’nun web sitesi yenilendi

Açıldığı tarihten itibaren 900.000’in üzerinde sayfa görüntüleme sayısına ulaşan web sitesi, yeni araç konfigüratörüyle güncellendi...

20.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Fiat’ın efsane hafif ticari aracı Doblo’nun Pure New Media tarafından hazırlanan ve açıldığı tarihten itibaren 900.000’in üzerinde sayfa görüntüleme sayısına ulaşan web sitesi, yeni araç konfigüratörüyle güncellendi.

Şubat ayında açılan ve yeni Fiat Doblo ile ilgili detaylı bilgi içeren web sitesine eklenen konfigüratör sayesinde kullanıcılar, Fiat Doblo’ya istedikleri özellikleri yükleyebiliyor ve oluşan fiyat farkını anında görebiliyorlar.

Konfigüratör ile değiştirilen Fiat Doblo özellikleri model, donanım, motor, opsiyon, aksesuar, döşeme ve renk çeşitlerini içeriyor. Seçimler sonucunda oluşan fiyat farkları da her aşamada güncellenerek kullanıcıyla gerçek zamanlı paylaşılıyor. Kullanıcılar, isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun Fiat Doblo’yu oluşturduktan sonra aracı pdf formatında bilgisayarlarına kaydedebiliyor ve çıktı alabiliyorlar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.