Dolph Lundgren ile epik bir senfoni

Volvo yeni reklam filminde kontrolü van Damme'ın ardından Dolph Lundgren'e bırakıyor.

31.10.2018 - 15:14 | Arzu Nilay Kocasu

Dolph Lundgren ile epik bir senfoni

Volvo Trucks için hazırladığı Epic Split reklamıyla 2014 yılının reklam ve yaratıcılık yarışmalarına damgasını vuran Forsman&Bodenfors, Jean-Claude van Damme’ın başrolünde olduğu ve kendisinden sonra gelen çok sayıda parodi reklama ilham kaynağı olan reklam filminden dört yıl sonra yeniden testosteron kokan bir filmle ekranlarda.

Rocky’nin Drago’su İsveçli Dolph Lundgren’in Volvo marka bir dizi ekskavatörü askeri idmandan hallice bir sınava tabi tuttuğu reklam filmine, Technotronic’in 1989 tarihli hiti Pump Up the Jam eşlik ediyor.

Hiçbir görsel efektin kullanılmadığı reklam filmini “Hollywood etkisine sahip kısa bir film” olarak tanımlıyor Volvo CE Kurumsal İlişkiler Kıdemli Müdür Yardımcısı Bill Law:

“Bu reklam filmi, en küçüğünden en büyüğüne tüm ekskavatörlerimizin esnekliğinin ve gücünün iyi bir ispatı. Cesur olmak ve ekskavatörlerimizin gücünü daha zorlu sınavlara tabi tutmak istediğimiz için filmdeki gösterilerin bazıları alışılmışın biraz dışına çıktı. Ekskavatörlerimiz her gün, dünyanın dört bir yanındaki inşaat alanlarında çetin koşullar altında çalışıyor; bu, direksiyonun ardındaki marifetli operatörlerle birlikte güçlü ve dayanıklı aletler de gerektiren bir iş.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Volvo
  • Reklam Ajansı: Forsman&Bodenfors
  • Yapımevi: The Producers Sweden
  • Yönetmen: Tompa & Rondo
Kaynak: lbb Online

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.