Doğuş Grubu’nda üst düzey iki ayrılık

Doğuş Yayın Grubu Reklam Grup Başkanı Ateş İnce ile Star TV Genel Müdürü Ömer Özgüner geçtiğimiz günlerde Doğuş Grubu ile yollarını ayırdı.

20.04.2018 - 16:12 | Sultan Öncü Arslanoğlu

Doğuş Grubu’nda üst düzey iki ayrılık

Geçtiğimiz günlerde Doğuş Grubu’ndan iki üst düzey ayrılık haberi geldi. Buna göre, öncesinde Doğuş Grubu’na bağlı puhutv operasyonunu yürüten Doğuş Yayın Grubu Reklam Grup Başkanı Ateş İnce görevinden istifa etti.

İnce’nin puhutv’deki görevinden aniden istifa etmesinin ardından yönetimi geçici bir süreliğine üstlenen Star TV Genel Müdürü Ömer Özgüner de Doğuş Grubu ile yollarını ayırdı. Özgüner’in geçtiğimiz Cuma günü istifasını verdiği biliniyor. Medyatava’nın haberine göre, Star TV’nin yeni genel müdürü, kanalın genel yayın yönetmenliğini yürüten Çağatay Önal oldu.

Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürüten Aclan Acar tarafından puhutv operasyonunun başına getirilen Ateş İnce, sonrasında bu görevinden alınıp eski pozisyonu Doğuş Yayın Grubu Reklam Grup Başkanlığı’na getirilmişti.

Kaynak: Medyanoz, Medyafaresi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.