Divan Grubu’na yeni genel müdür

Divan Grubu'nda genel müdür sorumluluğunu üstlenecek isim belli oldu.

02.01.2020 - 10:23 | MediaCat

Otel, restoran ve pastane zinciriyle hizmet veren Divan Grubu’nda üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Divan Grubu Genel Müdürü Murat Tomruk oldu.

Divan Grubu’na genel müdür olarak atanmasından önce son dört yıldır Setur bünyesinde turizmden sorumlu genel müdür yardımcısı olarak görev alan Murat Tomruk, lisans eğitimini Massachusetts Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini de aynı dalda Pennsylvania Üniversitesi’nde tamamladı. 1988 yılında satış temsilcisi olarak girdiği Koç Sistem bünyesinde endüstri ve ticari sektörden sorumlu genel müdür yardımcılığına kadar yükselen Tomruk, bu süreçte Koç Üniversitesi’nde işletme üzerine de yüksek lisans eğitimi aldı. 2002 yılı itibarıyla üstlendiği Koç Bilgi Grubu Pazarlama Direktörlüğü görevini 2005 yılına kadar sürdüren Tomruk, 2005 – 2015 tarihlerinde Koç Holding Stratejik Planlama Koordinatörlüğü görevini üstlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.