DHL’den Instagram’da büyüyen bir orman

Seninle Daha Yeşil kampanyasında özel filtreyle yapılan paylaşımlar tohuma dönüşüyor.

02.01.2020 - 11:02 | MediaCat

DHL'den Instagram'da büyüyen bir orman

Lojistikle ilgili karbon emisyonlarını 2050 yılında sıfıra indirme ve bu kapsamda 2025 yılına kadar tüm dünyada her yıl 1 milyon ağaç dikme hedefindeki DHL Express, Türkiye’de bu yaklaşımı desteklemek amacıyla Seninle Daha Yeşil kampanyasını hayata geçirdi.

Seninle Daha Yeşil kampanyasına özel bir Instagram filtresi tasarlayan DHL, kendi Instagram sayfasında yer alan DHL Ormanı filtresiyle yapılan her bir paylaşım için bir ağaç tohumu ekecek.

DHL, 2020’ye girerken tüm çalışanları ve müşterileri adına 13 bin ağaç tohumunu, çevre odaklı sosyal girişim ecording ve Orman Genel Müdürlüğü işbirliğiyle ve ecoDrone teknolojisiyle Ankara’nın Çakırlar bölgesinde toprakla buluşturdu.

DHL Express’in GoGreen İklim Nötr ürününü tercih edenler ise gönderilerine ilişkin tüm karbon ayak izini sıfırlayabiliyor. İklim değişikliğiyle mücadele konusunda farkındalığı artırma niyetindeki DHL, 2020 boyunca gerçekleştirilecek her bir GoGreen İklim Nötr gönderi için de yeni bir tohum topunu toprakla buluşturacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.