MediaCat

Discovery Türkiye’de üst düzey 2 atama

Discovery Türkiye’de ülke müdürü ve genel yayın yönetmeni olarak görev alacak isimler belli oldu.

Discovery Türkiye’de üst düzey 2 atama

Üst düzey pozisyonlarında yeniden yapılanmaya giden Discovery Türkiye’de yeni ülke müdürü olarak Andrei Grigorescu ve ulusal yayın portföylerinin yeni genel yayın yönetmeni olarak da Ayşen Şenon atandı. İstanbul merkezli yönetimde Discovery Türkiye Ülke Müdürü Grigorescu ve Genel Yayın Yönetmeni Şenon; Discovery Orta ve Doğu Avrupa, Akdeniz ve Orta Asya (CEEMCA) Bölge Müdürü Victoria Davies’e rapor verecek.

Discovery’nin Türkiye’deki tüm ticari faaliyetlerine yön verecek olan Grigorescu’nun görevi, şirketin Türkiye’deki ücretli, ücretsiz ve dijital kanal portföylerinin stratejik olarak daha fazla geliştirilmesine odaklanmak olacak.

Discovery bünyesine 2010 yılında katılan Grigorescu, markanın Güneydoğu Avrupa’daki reklam satış operasyonlarını denetlemenin yanı sıra 2014 – 2016 yılları arasında Discovery Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölgesi Reklam Satış ve Ticari Direktörlüğü ve 2016 – 2018 yılları arasında da Discovery CEEMCA Reklam Satış ve Marka Pazarlama Ortaklıkları Başkanlığı gibi sorumluluklar üstlenmişti.

Yeni görevinde Grigorescu’ya destek verecek olan Ayşen Şenon, Discovery’nin Türkiye’de yayın yapan ücretsiz kanalları TLC ve DMAX’in stratejik ve operasyonel yönetiminden sorumlu olacak. Daha önce Lifetime ve Nickelodeon Türkiye kanallarının genel yayın yönetmenliği ve MTV Türkiye İletişim Direktörlüğü görevlerini üstlenen Şenon, yirmi yılı aşkın bir süredir yapım ve pazarlama alanındaki medya deneyimini Discovery’e taşıyacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.