MediaCat

Discovery’ye yeni kimlik

Discovery Communications, Scripps Networks Interactive Inc’i satın aldığı bilgisini paylaştı.

Discovery’ye yeni kimlik

Discovery Communications, Scripps Networks Interactive Inc’in satın alma sürecinin tamamlandığını duyurarak, yeni ismini “Discovery, Inc.” olarak paylaştı. Network’ün büyüme hamlesine ilişkin olarak Discovery Başkanı ve CEO’su David Zaslav, “Dünya çapında aile dostu markaların en güvenilir portföyü olarak farklılaşan bir medya şirketi olarak bugün, yeni bir kritik kilometre taşına imza attık. Gerçek hayata dayalı eğlence alanında yeni küresel lider olarak Discovery, dünyanın her yerinden sadık ve tutkulu seyircilerine ilham verici, bilgilendirici ve eğlendirici içeriği tüm ekranlardan yayınlayarak reklamverenlere ve distribütörlere, hedef kitlelerine ulaşacak yeni yollar sunacak ve lider pozisyonumuzu tüm paydaşlarımız için yeni değer ve büyüme olanakları yaratacak şekilde kullanacağız” dedi.

Bu satınalma, Türkiye’de de bazı değişiklikleri beraberinde getiriyor. İlki Food Network’ün mevcut kanallar arasına katılması. Önümüzdeki dönemde ise Scripss’te daha önce yayınlanmamış seyahat ve gayrimenkul içerikleri, TLC’de izleyiciyle buluşacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.