Dirilen karakterlerin hayat sigortası pişmanlığı

Partners Life'tan hayat sigortasına yönlendiren dizi entegrasyonu.

07.10.2022 - 15:08 | Sencer Uçar

Hayat sigortasının pek tercih edilmediği ülkelerden Yeni Zelanda’da insanları hayat sigortası yaptırmaya teşvik etme hedefindeki sigorta markası Partners Life, mesajı hedef kitleyle daha etkili biçimde buluşturmak adına harekete geçti ve her bölümünde bir kişinin öldüğü popüler dizi The Brokenwood Mysteries ile işbirliğine gitti.

Dizinin son altı bölümünde gerçekleştirilen entegrasyonda, her bir bölümde ölen karakterler dizinin sonunda hayata döndürüldü. Dirilen karakterler hayat sigortası yaptırmamanın pişmanlığını dile getirirken, izleyici de hayat sigortası yaptırmaya yönlendirildi.

Partners Life Genel Müdürü Naomi Ballantyne, “Yeni Zelanda hayat sigortasının en az yapıldığı ülkelerden biri. Bunu değiştirmek ve Yeni Zelandalılara hayat sigortasının ne denli önemli olduğunu anlatmak istedik. Sigortaya ilgi az olduğu için de kampanyanın kitleyle bütünleşmesini hedefledik” yorumunda bulundu.

KÜNYE

  • Reklamveren: Partners Life
  • Reklam Ajansı: Special Group Yeni Zelanda
Kaynak: Ad Age

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.