Dijital Topuklar başlıyor

Dijital dünyanın fikir önderi kadınlar 1 Kasım'da bir araya geliyor.

21.10.2016 - 15:59 | MediaCat

Dijital Topuklar başlıyor

Türkiye’nin ilk dijital kadın zirvesi Dijital Topuklar internet dünyasında fikir önderi olarak kabul edilen kadınları 1 Kasım’da The Marmara Taksim’de bir araya getiriyor.

Dijital Topuklar başlıyor

Elif Doğan, Perihan Gürer

Blogcuanne.com’un yaratıcısı Elif Doğan ve Uykusuzanneler.com’un kurucusu Perihan Gürer öncülüğünde, Türk Ekonomi Bankası (TEB) işbirliğiyle düzenlenecek zirvede kadınlar dijital alandaki deneyim ve yükselişlerini dinleyicilerle paylaşacaklar. Dijitali farklı algılayıp yorumlayan nesiller arasındaki iletişim, bu alanda başarı sağlayan kadınların sırları, dijital mecralarda para kazanmanın etik boyutu ve sosyal medyada linç üzerine konuşulacak etkinlikte Ayşa Arman ve Serdar Kuzuloğlu moderatör olarak yer alacak. Refika Birgül, Elif Tanverdi, Meriç Küçük, Merve Özkaynak ve Feyza Altun gibi isimler ise dijital dünya ve bu dünyada kadın olmak üzerine konuşacak.

Dijital Topuklar başlıyorInfluencer Marketing başlığı altında kanaat önderleri ile içerik üreticilerinin markayla etkileşiminin irdeleneceği zirvede Facebook ve Twitter yetkilileri de sosyal medyada alternatif söylem ve online güvenlik üzerine bilinmeyenleri katılımcılarla paylaşacaklar. Ana oturumlar arasında gerçekleştirilecek Benim Hikâyem isimli sunumlarda ise girişimcilik, teknoloji, annelik, eğitim, seyahat, sosyal sorumluluk ve benzeri alanlarda kadınlara ilham veren kadınlar hikâyelerini anlatacak.

The Marmara Taksim’in mekân sponsoru olduğu etkinlik hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.