MediaCat

Donald Trump ABD başkanı olursa…

Trump’ın olası başkanlığının ilk 100 gününü anlatan internet dizisi You Got Trumped başladı.

Donald Trump ABD başkanı olursa…

2016 ABD Başkanlık Seçimlerine sayılı gün kala, insanlığın Trump’ın olası başkanlığında neler olup biteceğini önceden görmek için başvurabilecekleri yeni bir kaynak var artık: You Got Trumped.

Fransız telekomünikasyon şirketi Free’nin kurucusu Xavier Niel ve Deezer’ın kurucusu Daniel Marhely’nin ortak projesi olan Blackpills’in taze internet dizisi You Got Trumped, Donald Trump’ın ABD Başkanı olduğu alternatif bir gerçeklikte, Trump’ın başkanlığının ilk 100 gününü resmediyor.

19 Ekim’de başlayan ve halihazırda üç ila beş dakikalık üç bölümü yayınlanan dizinin tanıtım spotlarına ve yayınlanan bölümlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Hazır yeri gelmişken, önümüzdeki dönemlerde büyük bütçeli işlerle YouTube’daki yerini almaya hazırlanan Blackpills’in, haziran ayında duyurduğu üzere, Luc Besson’la Killer’s School isimli 10’ar dakikadan oluşacak 10 bölümlük bir internet dizisi için anlaştığını da ekleyelim.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.