MediaCat

Dijital evrene arkadaşlık molası

Vodafone’dan Arkadaşlık Günü’ne özel bir reklam filmi.

Dijital evrene arkadaşlık molası

Özellikle Y Kuşağı‘ndan itibaren tamamen dijitalleşen nesiller karşımızda. Günümüzde bu dijitalleşmenin hayatımıza tamamen entegre olmasıyla birlikte ebeveynlerin çocuklarına en çok söyledikleri sözlerden birisi şu oluyor: “Bırak artık o telefonu elinden!”.

Masada arkadaş grubuyla otururken herkesin sosyal medyada fotoğraf paylaştığına, gezindiğine ya da komik videolar izlediğine hepimiz çok sık şahit olmuşuzdur. Hatta kendimiz arkadaşlarımızı, “Aa yeter!” diye uyarmışızdır.

İşte, Vodafone daha önce Sevgililer Günü’nde ve Babalar Günü’nde yayınlamış olduğu #LookUp kampanyasını şimdi de her yıl Ağustos ayının ilk pazar gününde kutlanan Arkadaşlık Günü için tekrar karşımıza çıkarıyor. Kampanyanın amacı, arkadaşlarının yanındayken telefondan elleri düşmeyenleri dürtüp, anı yakalamalarını sağlamak.

Kantar, IMRB ve MMA tarafından yapılan bir araştırma Hindistan’da bireylerin ortalama mobil telefon kullanımlarının günlük üç saat olduğunu ortaya koyuyor. Vodafone Hindistan pazarlama EVP’si Siddharth Banerjee, Hindistan’ın günümüzde çok hızlı bir şekilde dijitalleşen pazarlardan bir tanesi olduğunu belirtiyor ve kampanyanın çok sayıda insanın ilgisini çekerek, 50 milyon üzerinde görüntülenmeye ulaştığını ekliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.