Digiturk’te üst düzey atama

Digiturk Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Grup Başkanı görevi için Erem Demircan’la anlaştı.

24.02.2017 - 14:21 | MediaCat

Digiturk’te üst düzey atama

Geçtiğimiz yaz Katarlı uluslararası medya devi beIN Media Group tarafından satın alınan ve kurumsal yapısını yeniden tasarlayan Digiturk’ten yeni bir atama haberi geldi. Pazarlama, kurumsal iletişim ve reklam, ulusal ve uluslararası satış, müşteri hizmetleri ve müşteri deneyimi birimlerini tek çatı altında toplayan şirket, bu grubun faaliyetlerini yönetecek Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Grup Başkanı görevi için Erem Demircan’la anlaştı. 2 Şubat 2017 itibarıyla Digiturk’teki görevine başlayan Demircan, bundan önce Oger Telekom Dubai Satış, Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan olarak görev yapıyordu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Digiturk CEO’su Yousef Al-Obaidly, “Bizi hedeflerimize daha hızlı ve emin adımlarla taşıyacak şekilde kurguladığımız yeni yapılanmamız içindeki Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Grup Başkanlığı satış, pazarlama, müşteri hizmetleri, marka itibarı gibi pek çok kritik alanın tek noktadan, daha entegre biçimde ve uyum içinde yönetilmesini sağlayacak” ifadelerini kullandı.

Kariyerine 1989 yılında Koç Grubu şirketlerinden Arçelik A.Ş’de satış mühendisi olarak başlayan Demircan grubun Türkiye ve yurtdışındaki çeşitli şirketlerinde satış mühendisi, ihracat yöneticisi, pazarlama müdürü, ürün yönetimi grup müdürü pozisyonlarında görev yaptıktan sonra; 2002-2006 yılları arasında Beko Elektronik A.Ş. Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüttü. 2006 yılında Türk Telekom bünyesine geçen ve Pazarlama ve İletişimden Sorumlu Başkan pozisyonuna atanan Demircan Türk Telekom’un dönüşüm sürecinde görev aldıktan sonra 2012 yılında Oger Telekom’daki görevine geçmişti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.