Doğuş Holding’ten medya yatırımlarına ilişkin açıklama

“Yayın Grubumuzun tamamına veya herhangi bir markasına ilişkin olarak iddia edildiği gibi beIN ile bir anlaşma bulunmamaktadır.”

24.02.2017 - 10:05 | Haluk Kasarcı

Dün öğle saatlerinde MediaCat online’da Cumhuriyet gazetesinin haberine referansla yayınladığımız “Ferit Şahenk medyadan çekiliyor” haberine ilişkin, iddia edilen anlaşmanın iki tarafından da “iddiaların gerçeği yansıtmadığına” dair açıklamalar geldi.

Bu yılın başında Puhu TV’yi lanse ederek yeni bir medya yatırımı yapan Doğuş Grubu’ndan yapılan açıklamada “Televizyon, radyo, internet ve dergicilik alanında yıllardır başarıyla sürdürdüğü dinamik yayıncılık anlayışı ve lider markalarıyla ülkemizin önemli değerlerinden olan Yayın Grubumuzun tamamına veya herhangi bir markasına ilişkin olarak iddia edildiği gibi beIN ile bir anlaşma bulunmamaktadır” ifadelerine yer verildi.

beIN Group tarafından yapılan açıklamada ise grubun öncelik ve odak noktasının bünyesine yeni katılan Digiturk olduğu bilgisi paylaşıldı: “Kamuoyunca da takdir edileceği üzere; kısa süre önce beIN MEDIA GROUP bünyesine katılan Türkiye’nin lider dijital TV platformu Digiturk, müşterilerine en iyi dijital yayıncılık tecrübesini sunmaya devam etmek amacıyla halihazırda büyük bir dönüşüm ve yeniden yapılandırma süreci içerisindedir. Bu nedenle önceliğimiz ve odak noktamız, bu süreci en iyi şekilde tamamlayarak; Digiturk’ün beIN MEDIA GROUP’a tam entegrasyonunu sağlamaktır.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.