Digiturk yoluna yeni kimliğiyle devam ediyor

Katarlı beIN Media Group tarafından satın alınan Digiturk'ün yeni kurumsal kimliği ve rotası CEO Yousef Al-Obaidly'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen basın toplantısında tanıtıldı.

12.01.2017 - 15:30 | Haluk Kasarcı

Digiturk yoluna yeni kimliğiyle devam ediyor

Geçtiğimiz yaz Katarlı uluslararası medya devi beIN Media Group tarafından satın alınan Digiturk, yoluna Digiturk beIN MEDIA GROUP adıyla devam edeceğini duyurdu. Satınalma işleminin tamamlandığı andan itibaren Digiturk’te CEO olarak görev alan Yousef Al-Obaidly’nin ev sahipliğinde, yeni kurumsal kimliğe uygun olarak yeniden tasarlanan Ayazağa stüdyolarında gerçekleşen basın toplantısı özellikle spor basını tarafından ilgiyle takip edildi. Davetliler, Digiturk’teki yeni dönemi ve platformun geleceğe dair hedeflerini bizzat CEO Al-Obaidly’den dinledi.

Neden Türkiye?

Katılımcılara kısaca beIN Media Group’u tanıtarak sözlerine başlayan Al-Obaidly, kurdukları içerik ağıyla Türkiye’de 3,3 milyon, tüm dünyada ise 60 milyonun üzerinde evde yer aldıklarının altını çizdi. beIN’inin en büyük gücünün global erişim olduğunu vurgulayan Al-Obaidly, yatırım tercihlerini neden Türkiye’den ve Digiturk’ten yana kullandıklarını da kısaca açıkladı. Türkiye’nin dirençli bir ekonomiye sahip olduğunu ve öncü niteliğinde bir platform olarak nitelediği Digiturk’ün de uzunca süredir birçok medya grubunun iştahını kabartan bir değer olduğunu söyleyen Al-Obaidly, Türkiye’nin genç nüfusunun ve son derece tutkulu sporseverlerinin de aldıkları yatırım kararında etkili olduğunu belirtti.

Digiturk yoluna yeni kimliğiyle devam ediyor

Digiturk’teki yeni hedeflerinin uluslararası, lider bir medya şirketi olmak ve imza attıkları her işte uluslararası standardı yakalayıp geçmek olduğunu belirten Al-Obaidly, yarından itibaren (13.01.2017) Digiturk’un tüm markalarının beIN çatısı altına gireceğinin ve cumadan pazartesiye kadar tüm üyelere tüm kanalların açık olacağının haberini verdi.

Yeni dönemle birlikte Digiturk’un ismi korunmakla beraber platformun logosuna beIN MEDIA GROUP ifadesi eklenirken; Lig TV, beIN SPORTS; Moviemax, beIN MOVIES; Dizimax, beIN SERIES; Turkmax Gurme, beINGURME; Home&Entertainment, beIN H&E ve İZ TV de beIN İZ isimleriyle izleyenlerin karşısına çıkacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.