MediaCat

Sıradaki şarkı Coca-Cola’dan Mısır Milli Futbol Takımı’na

Marka 2018 Dünya Kupası arifesinde Mısır Milli Takımı’na desteğini göstermek için bir reklam filmi yayınladı.

Sıradaki şarkı Coca-Cola’dan Mısır Milli Futbol Takımı’na

Hayatın pek çoklarımızın üzerine kara bir gölge misali çöktüğü bugünlerde, gün içinde kabaran yürekleri bir nebze de olsa dindirecek bir şeylere tutunma ihtiyacı her zamankinden daha şiddetli bir şekilde kendini gösteriyor.

Kalıcı bir çözüm değil elbette ancak, Coca-Cola Mısır, üç dakikalığına da olsa keyifleri biraz yerine getirebilecek bir video yayınladı geçtiğimiz günlerde. Markanın Rusya’da gerçekleşecek 2018 FIFA Dünya Kupası’nda Mısır Milli Futbol Takımı’na desteğini göstermek amacıyla hazırladığı reklam filmi, çok iyi kotarılmış bir klibi andırıyor.

İtalya’nın meşhur ezgisi Nella Vecchia Fattoria’nın yeniden yorumlanmasıyla hayat bulan şarkı Gedo Ali’nin seslendirildiği reklam filminde bir grup adam, 2018 Dünya Kupası için oluşturulacak Mısır Milli Futbol Takımı’nda yer alma ihtimali olan futbolcuların isimlerini sayıyor. Arjantinli eski futbolcu, Mısır Milli Futbol Takımı’nın teknik direktörü Héctor Raúl Cúper’ın adıyla biten şarkının sözleri Mohamed Tharwat imzası taşıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.