Ünlülerden Türkiye’ye çağrı: Hayatına sahip çık

Sivil toplum hareketi Hayatına Sahip Çık tarafından hazırlanan videoda ünlü simalar halkı teröre teslim olmamaya çağırıyor.

12.01.2017 - 17:01 | Arzu Nilay Kocasu

Ünlülerden Türkiye'ye çağrı: Hayatına sahip çık

İzmir’de gerçekleşen terör saldırısında şehit olan polisimiz Fethi Sekin için geçtiğimiz günlerde yayınlanan Benim Adım Fethi Sekin isimli videonun ardından bu kez ünlüler, halka hayatlarına sahip çıkmalarını söylemek için kamera karşısındaki yerini aldı.

Tüm Restoranlar Lokantalar ve Tedarikçiler Derneği (TÜRES), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD), Kategori Mağazacılığı Derneği (KMD) ve Turizm Restaurant Yatırımcıları ve İşletmecileri Derneği (TURYİD) öncülüğünde başlatılan sosyal kampanya Hayatına Sahip Çık ile aynı ismi taşıyan bir etiketle yayınlanan videoda Ata Demirer, Fatih Terim, Hülya Koçyiğit, Kenan İmirzalıoğlu ve Mehmet Yaşin gibi ünlü simalar tüm Türkiye’yi terör karşısında sinmemeye ve hayatına kaldığı yerden devam etmeye çağırıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.