MediaCat

Digital Marketing Academy katılımcılarını bekliyor

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen etkinliğin ikincisi 7-12 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek.

Digital Marketing Academy katılımcılarını bekliyor

Öğrencilerin ve yeni mezunların dijital pazarlama konusundaki eğitim eksikliğini giderme hedefiyle Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından hayata geçirilen Digital Marketing Academy, katılımcılarıyla ikinci kez buluşmaya hazırlanıyor.

İkincisi 7-12 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek Digital Marketing Academy’de sektörün önde gelen isimleri dijital pazarlamaya giriş, SEO, Google Analytics & Ads, influencer pazarlama, e-ticaret, içerik pazarlama, Instagram, Facebook ve YouTube pazarlama gibi başlıklarda eğitim ve workshop’lar düzenleyecek. Etkinliğin ilk dört gününde verilecek eğitimlerin ardından 11 Aralık’ta online, 12 Aralık’ta Boğaziçi Üniversitesi’nde yüz yüze düzenlenecek workshop’larla katılımcılara interaktif ortamda network edinme ve öğrendiklerini deneyimleme fırsatı sunulacak.

Aralarında Games Medya Kurucu Ortağı Mina Saygı, Influencer Sibil Çetinkaya, Migros Dijital Pazarlama Müdürü Uğur Gürsel, GittiGidiyor İş Strateji Kıdemli Müdürü Burak Arslan, Peak Games Pazarlama Uzmanı Ömer Çil, Teknosa E-ticaret Yöneticisi Erkin Erol, Purplemurple Yöneticisi Mahmut Pullu’nun da yer aldığı isimleri konuk edecek olan Digital Marketing Academy, farklı üniversitelerden bin 200’ü aşkın katılımcıya dijital pazarlamanın kapılarını aralamayı hedefliyor.

Digital Marketing Academy hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.