Digital Age Tech Summit ertelendi

14 Nisan 2020 tarihinde gerçekleşmesi planlanan etkinlik, küresel boyutta yaşanan Corona virüs salgını sebebiyle 17 Eylül 2020 tarihine alındı.

11.03.2020 - 11:47 | MediaCat

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve bugünün erken saatleri itibarıyla Türkiye’de de resmî olarak görüldüğü doğrulanan Corona virüs, birçok yerel ve uluslararası etkinliğin takviminde değişikliğe yol açtı. Salgının yayılmasını hızlandıracak kalabalık toplantı ve etkinliklerin birer birer iptal olduğu, yerel ve çokuluslu birçok şirketin çalışanlarına bu tip buluşmalarda yer almamalarını salık verdiği ortamda Digital Age Tech Summit’in de tarihinde değişiklik kaçınılmaz oldu.

14 Nisan 2020 tarihinde Zorlu PSM’de gerçekleşmesi planlanan etkinlik, yine aynı mekânda 17 Eylül 2020 tarihinde gerçekleşecek. Etkinliğe ilişkin tüm gelişmeleri mediacat.com, digitalge.com.tr ve digitalagesummit.com adreslerinden takip edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.