Digital Age Tech Summit 2021’in teması Future-Proofing

Digital Age Tech Summit bu yıl 8 Nisan'da online gerçekleşecek.

07.01.2021 - 14:54 | MediaCat

Digital Age Tech Summit 2021'in teması Future-Proofing

Dijital devrimin yarattığı yeni platformların nabzını konu ve konuklarıyla tutan, dijital dünyanın en yaratıcı isimlerinin fikirlerine ev sahipliği yapan Digital Age Tech Summit bu yıl 8 Nisan tarihinde “Future-Proofing” temasıyla online gerçekleşecek.

Bu yıl “Geleceğe uyumlu, toplumsal krizlere dirençli ve belirsizlik karşısında yaratıcı çözümler geliştirebilen bir teknoloji nasıl inşa edilir” sorusundan hareketle hızlandırılmış ve yoğunlaştırılmış bir dijital dönüşümü, kapsayıcı ve duyarlı bir deneyime dönüştürecek yolları keşfedeceğiniz Digital Age Tech Summit ’21; bireysel, toplumsal ve ekonomik refahı aynı denklemde buluşturan, yaratıcılığı açığa çıkaran, sağlık ve mutluluk sunan inovatif teknolojileri bir araya getirecek.

Teknolojik dönüşüm, bilimsel ilerleme ve inovatif iş modelleri üçgeninde ilham verici konu ve konukları ağırlamaya hazırlanan Digital Age Tech Summit’in 2007’den günümüze fark yaratan bölümleri olan seminer ve atölye çalışmaları bu yıl da farklı uzmanlık alanlarına hitap eden konu başlıklarıyla katılımcılarını bekliyor olacak.

“Future-Proofing” temasıyla, geleceği şekillendiren teknolojilerin ve dijitalin rolünün masaya yatırılacağı Digital Age Tech Summit ’21’in konuşmacıları arasında San Francisco merkezli temiz et üretim şirketi JUST’ın CEO’su Josh Tetrick, Google’ın yapay zekâ etik araştırmacısı Timnit Gebru, DiCarlo CEO’su ve Cara Delevingne Yaratıcı Danışmanı Lora DiCarlo, Bilgisayar Programcısı ve Sanatçı Mike Tyka gibi isimler yer alıyor.

Digital Age Tech Summit ’21 hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve etkinliğe kayıt olmak için buraya göz atabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.