TAV İşletme Hizmetleri’ne yeni CMO

TAV İşletme Hizmetleri'nde CMO sorumluluğunu üstlenecek isim belli oldu.

07.01.2021 - 15:32 | MediaCat

TAV İşletme Hizmetleri'ne yeni CMO

TAV Havalimanları Holding bünyesindeki TAV İşletme Hizmetleri pazarlama operasyonlarının liderliğini Aylin Alpay’a emanet etti. TAV İşletme Hizmetleri CMO’su Alpay, yeni görevinde Primeclass, TAV Passport, Tavport, Lounge Me, Airport Easy markalarının entegre yönetimi ve global platformda dijitalleşme sürecine liderlik edecek.

Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nün ardından Harvard Business School ve Northwestern Üniversitesi’nde dijital pazarlama stratejileri üzerine eğitim alan Aylin Alpay, 2003 – 2005 yılları arasında Beko Televizyon Kategorisi Yurtdışı Pazar Satışlarından Sorumlu MT olarak görev aldı. 2005 yılında Samsung Electronics bünyesine ürün müdürü olarak katılan Alpay, 2009 yılında Metro Cash&Carry’de ev elektroniği bölümünde kategori müdürlüğü yaptı. 2012’de Sony Eurasia Dijital Görüntüleme Grup Pazarlama ve Satış Müdürü olarak görev aldıktan sonra Whirlpool Corporation’da pazarlama ve perakende geliştirme direktörlüğü yapan Alpay, 2019’da Signify Türkiye Pazarlama Direktörlüğü görevini üstlendi. Alpay, son olarak Vodafone Kıdemli Pazarlama Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.