MediaCat

Digital Age Summit başladı!

DAS 16 bugün ve yarın Four Seasons Bosphorus’ta.

Digital Age Summit başladı!

Dijital iş ve kültür dergisi Digital Age tarafından 2007’den bu yana gerçekleştirilen ve dijital dünyanın nabzını tutan Digital Age Summit 10’uncu kez gerçekleşiyor. Four Seasons Bosphorus’ta bugün ve yarın, gün boyunca devam edecek oturum ve workshop’larla sektör temsilcilerini alanında uzman isimlerle buluşturacak etkinliğin startını Serdar Kuzuloğlu ve MediaCat ve Digital Age dergilerinin genel yayın yönetmeni Pelin Özkan verdi.

“Marketing & Business Technologies”, “Media & Content”, “Data & New Business” ve “Smart Cities & Life” alt başlıklarında vizyoner konuşmacıları ağırlayacak DAS 2016’da katılımcıların geçirecekleri iki günün özetini sunan Serdar Kuzuloğlu, sözü açılış konuşmasını yapmak üzere Pelin Özkan’a bıraktı. Konuşmasında katılımcılara ve etkinliğin hayata geçirilmesinde rol oynayan paydaşlara teşekkür eden Özkan, bu yılın teması Next 10’e de vurgu yaparak kendi “kehanetlerini” katılımcılarla paylaştı.

Etkinliğin canlı yayın linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.