MediaCat

DiaSA ve Philips’ten çevreci iş birliği

DiaSA, çevreye karşı sorumluluğunu yerine getirmek adına başarılı bir projeye imza attı.

DiaSA ve Philips’ten çevreci iş birliği

DiaSA, mağaza içlerinde bulunan LED tüp aydınlatmalarının yenilenmesi için Philips Aydınlatma ile imzaladığı anlaşma sayesinde 10 bin 190 adet ağacın hayatını kurtaracak.

DiaSA’nın mağazalarında Philips LED tüp aydınlatma kullanımı projesi, 5,1 milyon Kilowatt saat enerji tasarrufu sağlayarak doğaya yaklaşık 3 bin 400 ton karbondioksit salınımı engelleyecek. DiaSA mağazalarında uygulanacak olan projesiyle 10 bin 190 adet ağaç kurtarılarak doğaya karşı sorumluluğun yerine getirilmesi bakımından önemli bir adım atılmış olacak.

Konuyla ilgili konuşan DiaSA Genel Müdürü Fernando Gonzalez Somoza “DiaSA olarak içinde bulunduğumuz çevreye karşı yerine getirmemiz gereken sorumluluklarımızın olduğunun farkındayız. Bu sorumluluklarımızı da böyle başarılı projelerle yerine getirmek bizim için memnuniyet verici. Gelecek nesillere temiz ve yaşanabilir bir çevre bırakmak zorunda olduğumuzun bilincindeyiz. Bu nedenle çevreci projelere imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.