Comodo ve ODTÜ iş birliği yaptı

Dünyanın en büyük online güvenlik yazılım şirketi ABD merkezli COMODO, Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) ile önceki gün iş birliği konusunda ilk adımı attı.

16.03.2012 - 00:00 | MediaCat

Dünyanın en büyük online güvenlik yazılım şirketi ABD merkezli COMODO, Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) ile önceki gün iş birliği konusunda ilk adımı attı. Türkiye’nin ilk Teknokenti olan ODTÜ’de teknoloji transferi ve AR-GE merkezi kurmak için çalışmalara başlayan COMODO, üniversitenin Bilgisayar ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinde okuyan öğrencileri ve mezunlarını AR-GE merkezinde istihdam etmeyi planlıyor.

ODTÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Volkan Atalay, dünyanın en önemli güvenlik yazılımı firmalarından biri olan COMODO’nun, Türkiye’de yapacağı “ileri yazılım teknolojileri” yatırımlarına ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyacaklarını belirtirken, ODTÜ Teknokent bünyesinde oluşturulacak COMODO AR-GE merkezinin Türkiye’deki mühendislik öğrencileri açısından çok önemli bir bilgi merkezi oluşturacağına vurgu yaptı.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.