MediaCat

Diablo III uğruna perili evde bir gece

Blizzard en yürekli Diablo III oyuncusu arıyor.

Diablo III uğruna perili evde bir gece

Blizzard, geliştiricisi olduğu Diablo III’ün yakın zamanda yayınlanan eki Rise of the Necromancer için hazırlanan kampanya kapsamında korku nedir bilmeyen oyun sevdalılarına sesleniyor. Planlara göre, adaylar arasından seçilecek korkusuz bir oyuncu, İsveç’teki Borgvattnet köyünde bulunan meşhur perili evde Diablo III oynayarak tek başına bir gece geçirecek. Cesur yüreğin o kadar da yalnız olmayacağını belirtelim. Oynanan oyun en azından Twitch’ten canlı olarak takip edilebilecek.

Dünya çapında ünlenmiş perili bir evde Diablo III oynayarak yalnız bir gece geçirmek isteyenler, başvurularını bu adresten yapabiliyor. Blizzard, adaylardan başvuru formu ile birlikte niçin seçilmeleri gerektiğini düşündüklerini de yazmalarını istiyor. Adaylardan Diablo alemini iyi tanımaları ve canlı yayın konusuna da aşina olmaları bekleniyor. Seyahat, yemek ve barınma masrafları da Blizzard tarafından karşılanacak. Başvuruların bitmesine beş gün gibi kısa süre kalan organizasyon ise 31 Ağustos’ta gerçekleştirilecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.