MediaCat

Denizleri aşan 100 kadının hikâyesi

Kotex’in Cumhuriyetin Kızları projesi belgesel haline getirildi.

Kotex’in Cumhuriyet’in 100’üncü yılına özel olarak gerçekleştirdiği Cumhuriyetin Kızları projesi belgesel haline getirildi. Bugün lansmanı gerçekleştirilen “Denizde 100 Kadın” belgesel filmi, projede yer alan 100 kadının “denizleri, rüzgârları, önyargıları hep birlikte aşmasının hikâyesi”ne odaklanıyor. Seslendirmesini Melisa Sözen’in yaptığı filmin müzikleri Mor ve Ötesi’ne ait.

“İlk”lerle dolu bir yolculuk

Kotex’in #İsterseYapar sloganıyla hayata geçirdiği Cumhuriyetin Kızları projesi kapsamında, Türkiye’nin dört bir yanından gelen ve daha önce denizle ve yelkenle tanışmamış 100 kadın, yelken yarışlarına hazır hale geldi. Yoğun eğitimlerin ardından nihayet yarışlara katılan ekipler, yıl boyunca pek çok profesyonel yelken sporcusuyla rekabete girdi. Toplam 13 yarışa dahil olan ekipler bin 50 mili aştı ve dokuz ödül kazanarak podyuma çıktı. Bu başarı yolculuğunu anlatan “Denizde 100 Kadın” filmini BluTV üzerinden ve Kotex YouTube kanalından izlemek mümkün.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.