Deadpool’un rüyası

Süper kahramanın rüya âleminde başrol sandviçin.

13.04.2018 - 15:47 | Gönül Hadımlı

Deadpool’un rüyası

Uyurken karnı acıkıp, lezzetli yiyeceklerle dolu rüyalara dalanlardan olmayabilirsiniz. Bu tarz rüyaların neye benzediğini merak ediyorsanız da Marvel karakteri Deadpool size yardımcı olabilir. Zira Marvel ile işbirliği yapan sandviç markası DEVOUR, yayınladığı yeni reklam filminde izleyicileri Deadpool’un rüyalar âlemine davet ediyor.

Filmde tekboynuz üzerinde süpermarkete giren süper kahraman, DEVOUR’un yeni ürünlerini alışveriş arabasının içine dolduruyor ve heyecanla dev bir mikrodalganın içine atıyor kendisini.

Markanın birbirinden farklı yeni ürünleri, tüketicilerinin satın aldıkları şeyleri görebilmeleri için içi görülebilen ambalajlarda satılıyor.  Açlık krizlerini kolaylıkla dindirmek için üretilmiş olan sandviçler, mikrodalga içinde üç dakikada hazırlanabiliyor. Tabii ki sandviçleri satmaya çalışan Deadpool da ambalajların üzerinde çıkıyor karşımıza ve “Beni ye!” diyor.

Kaynak: Design Taxi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.