Danone’de üst düzey atama

Danone Türkiye satış direktörü Emre Kaşıkçı oldu.

18.08.2014 - 13:50 | MediaCat

Yaklaşık 11 yıldır birçok ülkedeki Danone iş birimlerinde farklı pozisyonlarda başarıya imza atan Emre Kaşıkçı 1 Temmuz itibariyle Türkiye’ye Danone ile adım attı. Haziran 2006’da Orta Asya ve Kafkasya bölgesinde Danone Sütlü Ürünler Rusya ailesine katılan Kaşıkçı, 2010’a kadar sırasıyla, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) İş Geliştirme Bölgesi Pazarlama Müdürü, Rusya ve BDT Bölgesi Danino ve Actimel Pazarlama Müdürlüğü görevlerini yürüttü. Nisan 2010 – Ekim 2011 tarihleri arasında Danone Sütlü Ürünler Global Merkez Ofis’te Çocuk Kategorisi Global Pazarlama Müdürü olarak çalışan Emre Kaşıkçı, Kasım 2011’den bu yana Danone Sütlü Ürünler Avustralya’da Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev alıyordu.

2002 yılında Galatasaray Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Emre Kaşıkçı, kariyerine 2001-2002 yılları arasında Coca Cola  Avrasya bölgesinde  Coca Cola Marka Asistanı olarak  başladı. Kaşıkçı 2003 – 2006 yılları arasında Efes İçecek Grubu Rusya operasyonunda önce Marka Müdürü, daha sonra da Ticari Pazarlama Müdürü olarak çalıştı.

Danone’nin sağlıklı beslenmeyi destekleyen innovatif ürünler sunma hedefleri doğrultusunda yurtdışı deneyimlerini Türkiye’ye taşıyan Kaşıkçı, “Ailelerimizi, özellikle de çocuklarımızı obezite riskinden uzak tutacak sağlıklı beslenmeyi destekleyen ürünlerimizle tüketicilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.